Akce TIP

W 1007

15 Kg

v kartonové krabici v demontu

1 408 Kč s DPH

Tento produkt obsahuje konfigurace
Konfigurovat produkt

Kolečka (Kluzák 11 mm) Kolečka (Kolečka pogumované 11 mm) Kolečka (Kolečka standard 11 mm)

MESH (Bordó) MESH (Černá) MESH (Modrá) MESH (Oranžová) MESH (Zelená)

Bez přečalounění Potah sedáku TARA (t 1) Potah sedáku TARA (t 2) Potah sedáku TARA (t 5) Potah sedáku TARA (t 7) Potah sedáku TARA (t 12) Potah sedáku TARA (t 14) Potah sedáku TARA (t 15) Potah sedáku TARA (t 23) Potah sedáku TARA (t 24 ) Potah sedáku TARA (t 26) Potah sedáku TARA (t 33)


Skladem

ks

1 408 Kč s DPH

Kancelářské křeslo Prezident vás zaujme nejen díky příznivé ceně, ale také svým moderním zpracováním a praktickým potahovým materiálem. Tyto popsané přednosti židli zařazují mezi komfortní kancelářský nábytek za příznivou cenu. Kancelářské křeslo najde své uplatnění v kanceláři nebo v domácí pracovně. 

Jaké má přednosti?

  • jen u nás: silnější hustota molitanu v sedací části

  • moderní zpracování

  • prodyšný potahový materiál

  • volitelná barva opěráku

  • výškově nastavitelné křeslo

  • kovový nosný kříž

  • bederní pás

  • pevné područky

  • plynový píst

Moderní kombinace materiálů

Zádový opěrák židle je potažen síťovinou. Pokud hledáte vzdušný materiál, je síťovina ideální volbou. Prodyšnost materiálu oceníte zejména v letních měsících, kdy se více potíme - právě síťovina zajišťuje perfektní odvětrávání.

Houpací mechanismus

Prezident je výškově nastavitelné křeslo. Houpací mechanismus umožňuje plynulou změnu úhlu sezení (houpání) s nastavitelnou silou protiváhy a aretací v základní nebo relaxační poloze pomocí jediné páky. 

Mechanismus se ovládá pomocí utahování a povolování šroubu umístěného pod sedákem. Plynový píst ovládaný pomocí páčky pod sedákem se postará o nastavení výšky židle.

Výběr barvy

Barva opěráku je volitelná dle aktuální nabídky. Sedák je vždy černý, ale je možné jej čalounit do vámi vybrané látky. Exkluzivně u nás je produkt k dispozici s větší hustotou molitanu.

Vybavení křesla

Pevné područky

Područky kancelářské židle Prezident jsou pevně připojeny k sedáku. Podepírají lokty a uvolňují při sezení napětí v ramenech.

Bederní pás

Bederní pás zastupuje funkci bederní opěrky. Poskytuje oporu vašich zad.

Nosný kříž s kolečky

Pevný kovový kříž s kolečky je jednou z nejdůležitějších částí židle a stará se o stabilitu. Díky tomu se pyšní nosností až 120 kg. 

O pohyb se stará 5 koleček. Na výběr máte ze tří variant: kluzáku, pogumovaného a plastového.Plastová kolečka jsou vhodná pro měkké podlahy a koberce. Na tvrdé podlahy nutno zvolit za příplatek 101 Kč kol.pogumovaná .

Celková výška
111-121
Hloubka sedu
51
Nosnost
120
Výška opěráku
64
Výška sedu
49-58
Šířka sedáku
60,5
Průměr kříže/mm
700
Kontaktujte nás!