Naše firma Sedia Prokop&Chodura s.r.o. 

nabízí více jak 200 modelů židlí,křesel, sedaček, stolů a dalšího bytového a kancelářského nábytku. Za dobu své působnosti jsme si vybudovali pozici na trhu, úspěšně ji rozvíjíme již řadu let a zařadili jsme se se svým sortimentem mezi největší firmy v České republice. Pokud se stěhujete, zařizujete kancelář či přestavujete tu stávající a uvažujete o koupi zařízení do své kanceláře, bytu, restauračních zařízení obraťte se na nás. 

Jsme tím pravým odborníkem

Sortiment židlí nabízíme již od roku 1993 a neustále jej rozšiřujeme tak, aby u nás vámi zakoupený výrobek byl zárukou vaší spokojenosti. Pro velkoobchody i pro maloodběratele vyrábíme a také dovážíme kvalitní židle v různých cenových relacích, které splňují požadavky zdravého sezení. Designéři firmy čerpají z bohaté nabídky předních evropských návrhářů o moderních trendech a ergonomii zdravého sezení. Díky vlastní výrobě dokážeme pružně reagovat na každou objednávku a vyhovět i specifickým 
požadavkům. Potahové materiály jsou voleny tak, aby vhodně doplňovaly zvolený interiér a současně zabezpečovaly vysokou životnost. 

Zajišťujeme pozáruční servis a distribuci výrobků po celém území ČR včetně zásilkové služby

Završením distribučního procesu ve firmě SEDIA je dodání zboží k zákazníkovi. Naším cílem je opravdu nadšený zákazník, který v pravou chvíli obdrží právě to zboží, které si objednal. Není snadné se tomuto cíli přiblížit, ale my to dokazujeme díky každodenní tvrdé práci všech zaměstnanců, od navazování obchodních kontaktů obchodními zástupci, jejich odborné způsobilosti, pracovnicím odbytu, které svým vstřícným jednáním a zkušenostmi jsou schopny podat poradenství při výběru požadovaných modelů, a v neposlední řadě také kvalitní práci skladových zaměstnanců a řidičů.

K uspokojení vašich přání využíváme vlastní vozový park, kterým zajišťujeme,že se k vám zboží dostane v pravý čas po celém území ČR přímo tam, kde jej potřebujete. Pro pokrytí malých objednávek využíváme přepravní společnosti PPL a Česká pošta. Ceníme si vašich objednávek, proto vám od určité částky neúčtujeme žádné dopravné, čímž pomáháme snižovat vaše náklady.

Neprodáváme zboží levné, ale prodáváme zboží s garancí kvality levně !!!

Řídíme se heslem : „ Vaše spokojenost – náš cíl.“ 
Věříme , že vás naše nabídka osloví a těšíme na společné kontakty.