Registrace nového zákazníka

Registrací u Nás získáte větší komfort při nákupu - po přihlášení se Vám předvyplní objednávkový formulář s Vašimi fakturačními i dodacími údaji. Zachovává se historie objednávek. Velkoobchodním a VIP zákazníkům se zobrazuje jejich cena se slevou a mají také možnost stahovat velkoobchodní ceníky a další dokumenty.

Tučně jsou označeny povinné položky, bez jejichž vyplnění nelze registraci odeslat.

Typ registrace:  
Pokud se registrujete jako velkoobchodní zákazník, zašlete nám v příloze Váš živnostenský list. Urychlíte tím autorizaci, která je nutná pro velkoobchodní partnery.
Příloha:
informace o Vás  
Provozovatel internetového obchodu http://www.sedia.cz/ se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu s platnými právními předpisy.
 
kontakty na Vás  
Na e-mail Vám zašleme kopii každé objednávky.
Na mobil Vám budeme volat, abychom urychlili vyřízení Vaší objednávky, pokud bude potřeba v objednávce něco upřesnit, pro sdělení přesného termínu dodání, řidič se s Vámi bude chtít domluvit, kdy budete doma pro předání zboží, atp.
 
dodací (poštovní) adresa  
 
 
 
 
firemní údaje  
Zadáte-li firemní údaje, bude název firmy doplněn do dodací i fakturační adresy.
 
fakturační adresa  
 
 
 
 

Po odeslání Vaší registrace budou Vám bude odeslán mail na Vámi zadanou mailovou adresu. V mailu bude uveden odkaz, na který kliknete a vyberete si tím u nás své přihlašovací jméno a heslo.

Teprve pak bude Vaše registrace úplná a platná (tento postup vyžaduje zákon o ochraně osobních údajů) .

Novinky 
 
Odeslat registraci 
Opište kód v obrázku  
Obrázek je nutné opsat. Jinak totiž tento formulář vyplňují automaty SPAMerů a my pak místo komunikace s Vámi jen promazáváme SPAM.
   

Sedia.cz |Výroba židlí, prodej židlí, E-shop-kancelářské židle,jídelní židle,kancelářská křesla,barové židle