Ocenění

 

 

Ocenění a certifikáty, která byla udělena společnosti
Sedia Prokop&Chodura s.r.o.

 

 

 

SEDIA PROKOP & CHODURA s.r.o.

Dukelská 231/1, 743 01 BÍLOVEC

IČO:    65140524

DIČ:CZ65140524

 

ENVIROMENTÁLNÍ POLITIKA

 

Ochrana a péče o životní prostředí patří k našim prioritám. Nejsme lhostejní k prostředí,které nás obklopuje, a proto se snažíme minimalizovat dopady našeho podnikání na něj.

 

Svou výrobní i obchodní politiku vedeme k ekologickému chování vůči životnímu i pracovnímu prostředí, k efektivnímu využívání materiálů a energií a druhotném zpracování surovin a minimalizování výskytu havarijních stavů.

Jsme zapojeni do systému zajištění zpětného odběru a využití obalových odpadů EKO-KOM pod identifikačnáím číslem

EK-F00024515.

 

 

 

 

 

 

 


 

V naší hektické době plné nových technologických postupů a možností se snažíme využívat těchto poznatků ke zdokonalování užitných vlastností našich výrobků.

Proto bylo ve spolupráci s Mendlovou zemědelskou a lesnickou univerzitou Brno - univerzitní zkušebnou nábytku a naším dodavatelem - firmou Lear,a.s. Brno provedeno testování na POROVNÁNÍ MECHANICKÝCH VLASTNOSTÍ LEPENÝCH SEDÁKŮ. Pro objektivní posouzení dodaných vzorků byly testované sedáky anonymně označeny. Předkládáme vám výsledný Protokol o zkoušce, z něhož jednoznačně vyplývá, že použitím nejnovějších materiálů a technologii se snažíme udržovat prvotřídní kvalitu výrobků a tím spokojenost vás, našich zákazníků.

lear - protokol.pdf lear - protokol.pdf

 

Za rok 2006 získala naše společnost ocenění "Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje"udělenou Sdružením českých spotřebitelů.


 

 

 

  

Jsme držiteli loga "Český výrobek" udělovaným Nadačním fondem Český výrobek.Certifikát  potvrzuje že společnost Sedia Prokop&Chodura je ryze česká společnost s českým kapitálem.

 

 
 


Český výrobek 2018

 

 

Sedia.cz |Výroba židlí, prodej židlí, E-shop-kancelářské židle,jídelní židle,kancelářská křesla,barové židle